Ігроманія
ігри жетони

Азарт - це один з емоційних станів людини, який часто не піддається управлінню. Багато людей, здебільшого це стосується молоді 15 - 35 років, страждають особливою хворобою, від якої, ще не придумали однієї таблетки. Це – ігроманія. Щорічно збільшується число людей, які стають залежнми від неї. Їх жертвами стають люди, які прагнуть швидкої наживи або ж психо-неврівноважені особи, для яких важливі не гроші, а сам процес гри.

комп зал

Згідно з міжнародною класифікацією хвороб, лудоманія або гемблінг – це патологічна пристрасть до азартних ігор, що приводить до соціальної, професійної та особистої деградації. Останнім часом поняття лудоманії розширилося за рахунок сегмента комп'ютерних ігор та ігрових автоматів. Лудоманія відноситься до класу нехімічних залежностей, поряд з такими їх видами, як залежність від покупок, від їжі та ін.

Фактори, що сприяють виникненню ігрової залежності:

/  почуття незадоволеності;
/  самотність;
/  бажання розбагатіти, нічого для цього не роблячи;
/  схильність до психічних захворювань;
/  наявність інших залежностей.

Ознаки ігрової залежності проявляються тоді, коли поведінка людини починає негативно позначатися на її повсякденному житті та відносинах із близькими. 

На щастя, існує кілька способів лікування людини від ігрової залежності. Всі вони в першу чергу вимагають, щоб людина сама визнала наявність у неї проблем. Участь самого ігрозалежного в курсі лікування стане значним кроком на шляху до реабілітації та покращення ситуації в особистому житті, у фінансовому плані та відновленя психологічної стабільності.

У Наркологічній клініці "Добро" допоможуть позбутися від ігроманії. Для пацієнтів у нас створюють сприятливу психологічну атмосферу, проводять індивідуальні та групові заняття, допомагають побороти депресію і відчуття тривоги та знайти альтернативні методи проводження вільного часу. http://dobro-clinic.com.ua/uk-ua/poslugy/psyxiatriya/likuvannya-igromaniyi