Лікування наркотичної залежності у Львові та Києві

Наркологічний центр “Добро” проводить лікування та реабілітацію наркоманії. Ми пропонуємо комплекс заходів, що дозволить позбутися від залежності. Курс лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи особливості перебігу хвороби та її стадію.
У НК “Добро” створені всі комфотрні умови для перебування залежного під час проходження лікування та реабілітації. У всіх наших відділеннях зручні кімнати для проживання та є можливість для занять спотром, для активного відпочинку та релаксації.
При необхідності, ми забезпечуємо повну анонімність перебування пацієнта у нашій клініці.
Самостійно впоратися із наркоманію практично не можливо. Томe в нашій клініці підібраний висококваліфікований персонал, працюють спеціалісти в галузі наркології, які допомагають позбутися від цієї пагубної залежності та повернутися до щасливого життя без вживання наркотиків.

Лікування наркотичної залежності у НК “Добро” включає в себе такі етапи:
 \діагностика
 \детоксикація
 \фізіотерапія
 \реабілітація
 \соціальна адаптація
 \наркоблокатори (торпедування або підшивка)

Ми проводимо загальну діагностику організму, лабораторні аналізи, визначаємо особливості фізичного стану, щоб підібрати оптимальну методику лікування наркозалежного.
Після цього потрібно допомогти хворому подолати “ломку” (абстинентний синдром). Це здійснюється шляхом медичної детоксикації, під час якої в під наркозом пацієнту вводиться спеціальний препарат, що виводить з організму наркотичні речовини.
Коли організм очистився, можна приступати до наступного етапу лікування. Найбезпечнішою і, водночас, найефективнішою є фізіотерапія. У Наркологічному центрі “Добро” пропонують такі її види: масажі, фітотерапія, електросон, ароматерапія, банний комплекс, кроссфіт. Поєднання різноманітних методів фізіотерапії допомагає виправити порушення в роботі систем організму, які виникли внаслідок вживання наркотичних речовин.

шприц
група в психолога

Не менш важливою є психологічна підтримка людини, яка бореться зі своєю залежністю. Тут необхідна допомога родини і близьких хворого, які мають підтримати наркозалежного, не допустити зриву. Психолог клініки визначає причину виникнення залежності та допомагає її переусвідомити і позбутися цієї звички. У клініці проводять групові заняття, застосовують ігрову форму психологічних вправ та практикують арт-терапію. Наші спеціалісти показуть, як можна іншими методами боротися із життєвими труднощами.

Після проходження цих частин лікування, наркозалежний проходить соціальну адаптацію. Адже не достатньо припинити вживати наркотики, необхідно також знову стати повноцінним членом суспільства. Для цього варто найти в собі сили протистояти спокусам і навчитися жити без наркотиків, усвідомлюючи відповідальність за власне майбутнє.

Навіть коли в людини будуть сформовані нові ціннісно-смислові орієнтації, можливо, їй буде важко самостійно почати нове життя. Тут важливий приклад людей, які вже побороли цю недугу, щоб побачити, що проблему наркотичної залежності можна вирішити. У нашому центрі є можливість пройти адаптацію під наглядом фахівцв та при підтримці людей, які змогли її подолати.

semeynyiy-psiholog2

Як додатковий метод лікування наркоманії також застосовують наркоблокатори. Ці препарати не дозволяють повернутися до вживання наркотиків навіть при зриві, бо колишній хворий не відчуває бажаного ефекту від наркотичних речовин.

Результати лікування та реабілітації в Наркологійному центрі «Добро» багато в чому залежать від самого наркозалежного та його бажання вилікуватися. Коли хворий потрапить у клініку, то наші спаціалісти зроблять все для того, щоб допомогти побороти залежність!


+38 (067) 455 66 55

Звертайтеся цілодобово!